Wynajem mikrobusów na wesela

wynajem mikrobus

Kiedy organizujemy wystawne wesele, musimy koniecznie pomyśleć o wielu istotnych sprawach. Trzeba zadbać o strój państwa młodych, obrączki, fotografa, kamerzystę, wynająć salę, kucharza, kelnerów, zespół muzyczny bądź dj-a. Jeżeli zaś sala weselna znajduje się w sporym oddaleniu od kościoła czy urzędu stanu cywilnego, gdzie państwo młodzi biorą ślub, należy dowieść tam zgromadzonych gości.

Rzecz jasna, wielu gości mogłoby przyjechać własnym autem, jednak raczej tego nie zrobi, gdyż pragnie na weselu napić się alkoholu. Dlatego też zwykle goście przybywają na ślub autobusem czy taksówką, ewentualnie pieszo, gdy nie mają daleko ze swojego domu, zaś do sali weselnej są dowożeni wynajętym przez państwa młodych transportem.

Znakomitym sposobem na zapewnienie gościom weselnym wygodnego i szybkiego dojazdu do sali weselnej okazuje się wynajem mikrobusów. W zależności od liczby gości weselnych można wynająć dwa, trzy czy nawet dziesięć takich mikrobusów. Szybko i sprawnie dowiozą one weselników na przyjęcie. Są one przy tym bardzo bezpieczne, dlatego też na pewno będzie się nimi podróżowało przyjemnie i spokojnie. Recz jasna, można też zapłacić kierowcom owych pojazdów za to, aby poczekali kilka godzin i również rozwieźli gości do ich domów. Jeżeli jednak państwo młodzi nie maja już na to pieniędzy, wówczas weselnicy muszą zorganizować sobie transport powrotny we własnym zakresie.

Rzecz jasna, wynajem mikrobusów to bardzo dobre rozwiązanie nie tylko w przypadku wesel, ale również innych, podobnych uroczystości, na które należy dowieźć gości. Często mikrobusy są wynajmowane na chrzciny, roczki, komunie, bierzmowania, stypy, rocznice ślubów czy inne uroczyste okazje. Zawsze podjeżdżają one pod kościół, gdzie gromadzą się goście na mszy czy uroczystości religijnej, później zaś przewożą wszystkich do wynajętej sali, gdzie można liczyć na poczęstunek czy tańce.